Ostróda

Centrum Kultury w Ostródzie

Kontakt

Mickiewicza 17A

896709071

ck@ck.ostroda.pl

http://www.ck.ostroda.pl/

Opis
Amfiteatr
Obiekt położony w malowniczych okolicznościach przyrody, bezpośrednio nad jeziorem Drwęckim, w sąsiedztwie parku i największego śródlądowego molo w kraju, a także w centralnym punkcie nowoczesnej, turystycznej infrastruktury. Widownia amfiteatru liczy 2500 miejsc siedzących, zaś sam obiekt jest w pełni zadaszony, co gwarantuje komfort nawet podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych. Idealne miejsce na organizację koncertu muzycznego, spektaklu teatralnego, wszelkiego rodzaju prezentacji, kabaretonu i innych imprez masowych. Obiekt jest bogato wyposażony, posiada autonomiczne oświetlenie i nagłośnienie, zaplecze sanitarne i socjalne. Co równie istotne dysponujemy profesjonalną kadrą akustyków i techników, którzy czuwają nad prawidłowym przebiegiem odbywających się w amfiteatrze przedsięwzięć.
Sala kinowa / kameralna – Amfiteatr
Usytuowana w południowym skrzydle amfiteatru pod jego trybunami. Wyposażona w nowoczesny i profesjonalny system nagłośnieniowy i oświetleniowy posiada również trybuny na 160 miejsc. Jej uniwersalność charakteryzuję się również tym, że w każdej chwili trybuny można zdemontować, tworząc tym samym przestrzeń dla przedsięwzięć nie wymagających miejsc siedzących. Przystosowana do organizacji koncertów klubowych, sztuk teatralnych, warsztatów, szkoleń i spotkań integracyjnych.
W sierpniu 2014 dodatkowo wyposażona w profesjonalny zestaw audio-video umożliwiający projekcje filmowe na poziomie profesjonalnego kina studyjnego. Sala posiada swoje zaplecze socjalne i sanitarne, a także hall o dużej powierzchni doskonale sprawdzający się jako zaplecze organizatorskie.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)