Konin

Centrum Kultury i Sztuki - Dom Kultury Oskard

Kontakt

Aleje 1 Maja 7a

(63) 274 66 11/12

j.kaluzynska@ckis.konin.pl

http://ckis.konin.pl

Opis
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie to po prostu to, co najlepsze w kulturze, w trzech lokalizacjach: przy ul. Okólnej, Domu Kultury Oskard oraz Galerii CKiS Wieża Ciśnień. To ciesząca się, od 1988 roku, ogromnym uznaniem i sympatią widzów Instytucja Kultury Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Wizytówką naszego Centrum są realizowane od wielu lat wydarzenia, takie jak Jazz Festival Jazzonalia, goszczący wybitnych muzyków z całego świata, OKFA - Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych im. prof. Henryka Kluby, Wielkopolski Festiwal Tańczące Trzewiczki, Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Polska Konteksty, Poznań Malta Festiwal na Bis w Koninie czy Przegląd Twórczości Plastycznej "O Złotą Sztalugę".

W sumie rocznie organizujemy kilkadziesiąt wydarzeń kulturalnych, a także proponujemy naszym widzom najlepsze polskie i światowe filmy w Kinie Oskard.

Jesteśmy organizatorem imprez ogólnopolskich, regionalnych i subregionalnych dla artystów i twórców amatorskiego ruchu artystycznego, a także wystaw, koncertów i innych form prezentacji twórców profesjonalnych.

CKiS od lat aktywnie uczestniczy w projekcie Teatr Polska, oferując publiczności najciekawsze spektakle i zapraszając do Konina artystów z całej Polski.
Spektakle

20.09 18:00

Beton

22.09 12:00

Sędziowie

29.09 19:00

Kafka: [tekst urywa się]

06.10 20:00

Kaspar

16.11 08:45

niezgoda.jpg

17.11 18:00

Złodziej czasu

Beton

Michał Derlatka

Miejski Teatr Miniatura

Sędziowie

Anna Augustynowicz

Teatr im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie

Kafka: [tekst urywa się]

Janusz Stolarski Adam Borowski Tadeu...

Teatr Ósmego Dnia

Kaspar

Paweł Szkotak

Teatr Biuro Podróży

niezgoda.jpg

Justyna Łagowska

Teatr Zagłębia

Złodziej czasu

Waldemar Wolański

Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze im. Bogdana Nauki

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)