Police

Miejski Ośrodek Kultury

Kontakt

Siedlecka 1a

91 31 21 055

mok@mokpolice.pl

http://mokpolice.pl

Opis
Miejski Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją działającą na terenie miasta Police od 1975 roku. To miejsce koncertów, spektakli, seansów filmowych, występów, spotkań, konferencji, tarów i imprez. Ośrodek prowadzi działalność społeczno-kulturalną z zakresu edukacji artystycznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, organizuje i wspiera różnorodne formy aktywności i twórczości, organizuje imprezy o charakterze kulturalnym, artystycznym i rekreacyjnym, współpracuje z instytucjami, stowarzyszeniami oraz indywidualnymi twórcami, wspiera lokalne inicjatywy, realizuje projekty krajowe i międzynarodowe.
Miejski Ośrodek Kultury stanowi centrum kulturalne gminy Police oraz całego powiatu polickiego. Siedzibą ośrodka od 1998 roku jest nowoczesny obiekt znajdujący się przy ul. Siedleckiej 1a. Są tu liczne pracownie artystyczne, sala widowiskowo-kinowa, foyer, kawiarnia, a także sala konferencyjna i dwie galerie.
Od lat ośrodek inicjuje i organizuje liczne wydarzenia artystyczno-kulturalne. Gościli w nim aktorzy teatralni oraz filmowi, plastycy, tancerze, muzycy i twórcy. Miejski Ośrodek Kultury w Policach jest również organizatorem największych cyklicznych imprez plenerowych: Dni Polic, Trzebieskich Neptunaliów, Muzycznej Wigilii, Jarmarku Augustiańskiego cieszących się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców.
W Miejskim ośrodku Kultury bilety na wydarzenia płatne sprzedawane są w systemie EuroBilet.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)