Targi Sztuki 2022

Zapraszamy do zapisywania się na Targi Sztuki, czyli dwudniowe spotkanie podczas którego teatry wybrane do organizacji pokazów przedstawią swoje propozycje. Obejrzymy fragmenty spektakli, omówione zostaną warunki techniczne niezbędne do wystawienia spektaklu oraz możliwości adaptacji do poszczególnych warunków scenicznych. 

Do 7 czerwca prosimy o zgłaszanie się przedstawicieli domów kultury, zainteresowanych organizacją TEATR POLSKA w swoich placówkach. Oferujemy zwrot kosztów podróży (pociąg, autobus) oraz nocleg w wybranym dniu (z 19 na 20 lub z 20 na 21 czerwca). 

Zgłoszenie zawierające imię i nazwisko gościa, rodzaj transportu, wybór daty noclegu prosimy przesyłać na adres polska@instytut-teatralny.pl 

Podczas dwudniowych Targów będzie także czas na omówienie zasad organizacyjnych tegorocznej edycji, wymogów promocyjnych oraz podzielenie się dobrymi praktykami. 

Zapraszamy! 

Zmiana na stanowisku koordynatora

Od 22 sierpnia koordynację programu TEATR POLSKA przejmie Katarzyna Rutkowska, specjalistka ds. projektów w Dziale Organizacji Instytutu Teatralnego.

Dofinansowania przyznane

Zespół Sterujący ds. finansowych przeanalizował i ocenił wnioski 18 teatrów, a następnie w toku obrad przyznał dofinansowania pokazów spektakli w objeździe na łączną kwotę...

Werdykt Zespołu Sterującego ds. artystycznych

Poznajcie spektakle, które tworzą repertuar 14. edycji programu. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Spektakle zgłoszone do 14. edycji

Zakończyliśmy nabór spektakli do tegorocznej odsłony TEATR POLSKA. Wszystkie 143 zgłoszenia zostały przeanalizowane pod kątem formalnym, najczęstszym błędem było ponowne ...

Ogłaszamy TEATR POLSKA 2022

Zapraszamy teatry do zgłaszania spektakli do 14. edycji programu TEATR POLSKA. Prosimy o zapoznanie się z aktualnym Regulaminem oraz nową tabelą honoraryjną.

TEATR POLSKA w liczbach

Podsumowanie 13 lat działalności ogólnopolskiego programu w liczbach: spektakli biorących udział, zaangażowanych teatrów, odwiedzonych miejsc, pokazów spektakli i widzów.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)