TEATR POLSKA 2022

Dla Teatrów mamy dobrą wiadomość - zgłoszenia w tym roku będą możliwe tylko drogą elektroniczną. Domy kultury prosimy o wykorzystanie tego czasu na aktualizację swoich danych w profilach.

Informujemy, że start programu będzie komunikowany na tej stronie, na stronie Instytutu Teatralnego oraz na profilach facebook TEATR POLSKA oraz Instytut Teatralny. Pozdrawiamy i prosimy o cierpliwość. 

Spektakle zgłoszone do 14. edycji

Zakończyliśmy nabór spektakli do tegorocznej odsłony TEATR POLSKA. Wszystkie 143 zgłoszenia zostały przeanalizowane pod kątem formalnym, najczęstszym błędem było ponowne ...

Ogłaszamy TEATR POLSKA 2022

Zapraszamy teatry do zgłaszania spektakli do 14. edycji programu TEATR POLSKA. Prosimy o zapoznanie się z aktualnym Regulaminem oraz nową tabelą honoraryjną.

TEATR POLSKA w liczbach

Podsumowanie 13 lat działalności ogólnopolskiego programu w liczbach: spektakli biorących udział, zaangażowanych teatrów, odwiedzonych miejsc, pokazów spektakli i widzów.

Baza domów kultury

Zapraszamy wszystkie instytucje samorządowe zainteresowane goszczeniem spektakli w ramach programu TEATR POLSKA do zakładania profili domów kultury na naszej stronie.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)