Targi Sztuki 2020 online

Zamiast dwudniowego spotkania - Targów Sztuki - do 28 kwietnia udostępnimy ONLINE na naszej stronie trailery, zdjęcia i opisy wszystkich spektakli wraz z kontaktami do koordynatorów z teatrów. W ten sposób zdalnie przedstawiciele domów kultury będą mogli wybrać interesujące propozycje bez podróżowania do Instytutu. Po wybraniu spektaklu należy skontaktować się mailowo/telefonicznie z przedstawiecielem teatru wskazanym jako koordynator trasy i omówić wstępne warunki współpracy.

Dodtkowo zapraszamy przedstawicieli domów kultury na wspólne spotkanie o programie, jego zasadach, tegorocznych spektaklach i dobrych praktykach za pośrednictwem aplikacji zoom. Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się po zalogowaniu przez dostępny formularz. Link do spotkania zostanie przesłany mailem. 

#jedziemyzteatrem, czyli 12. edycja TEATR POLSKA ruszyła!

Nowa dyscyplina sanitarna i względy bezpieczeństwa, mniejsze widownie, omijanie czerwonych stref, ale ciągle w ruchu: w tym roku również ruszyliśmy z teatrem. W niedzielę...

Komitet Organizacyjny przyznał dofinansowania

W 2020 podczas 12. edycji programu zdecydowaliśmy o przyznaniu dofinansowań na teatralne objazdy dla 19 spektakli. Mamy nadzieję, że organizowane w nowym reżimie sanitarny...

Werdykt Komisji Artystycznej

Poznajcie wyróżnione spektakle i teatry, które Komisja Artystyczna wybrała spośród zgłoszeń do przygotowania tras objazdów jesienią 2020.

Etap zgłaszania spektakli zakończony

Spektakle, zgłoszone do 12. edycji programu przez teatry publiczne, stowarzyszenia i fundacje przeszły selekcję formalną.

TEATR POLSKA 2020

Z radością ogłaszamy nowy Regulamin i Harmonogram dla 12. edycji programu. W tym roku chcielibyśmy dotrzeć do wielu nowych miejscowości, a naszej wiernej publiczności zapr...

TEATR POLSKA w liczbach

Podsumowanie 11 lat działalności ogólnopolskiego programu w liczbach: spektakli biorących udział, zaangażowanych teatrów, odwiedzonych miejsc, pokazów spektakli i widzów.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)