Targi Sztuki 2020 online

Zamiast dwudniowego spotkania - Targów Sztuki - do 28 kwietnia udostępnimy ONLINE na naszej stronie trailery, zdjęcia i opisy wszystkich spektakli wraz z kontaktami do koordynatorów z teatrów. W ten sposób zdalnie przedstawiciele domów kultury będą mogli wybrać interesujące propozycje bez podróżowania do Instytutu. Po wybraniu spektaklu należy skontaktować się mailowo/telefonicznie z przedstawiecielem teatru wskazanym jako koordynator trasy i omówić wstępne warunki współpracy.

Dodtkowo zapraszamy przedstawicieli domów kultury na wspólne spotkanie o programie, jego zasadach, tegorocznych spektaklach i dobrych praktykach za pośrednictwem aplikacji zoom. Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się po zalogowaniu przez dostępny formularz. Link do spotkania zostanie przesłany mailem. 

Zmiana na stanowisku koordynatora

Od 22 sierpnia koordynację programu TEATR POLSKA przejmie Katarzyna Rutkowska, specjalistka ds. projektów w Dziale Organizacji Instytutu Teatralnego.

Dofinansowania przyznane

Zespół Sterujący ds. finansowych przeanalizował i ocenił wnioski 18 teatrów, a następnie w toku obrad przyznał dofinansowania pokazów spektakli w objeździe na łączną kwotę...

Werdykt Zespołu Sterującego ds. artystycznych

Poznajcie spektakle, które tworzą repertuar 14. edycji programu. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Targi Sztuki 2022

Wracamy do stacjonarnego spotkania w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie. Czekamy na Państwa 20 - 21 czerwca w siedzibie na Jazdów 1 :)

Spektakle zgłoszone do 14. edycji

Zakończyliśmy nabór spektakli do tegorocznej odsłony TEATR POLSKA. Wszystkie 143 zgłoszenia zostały przeanalizowane pod kątem formalnym, najczęstszym błędem było ponowne ...

Ogłaszamy TEATR POLSKA 2022

Zapraszamy teatry do zgłaszania spektakli do 14. edycji programu TEATR POLSKA. Prosimy o zapoznanie się z aktualnym Regulaminem oraz nową tabelą honoraryjną.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)