TARGI SZTUKI 16 maja 2019

Jeśli chcesz jednego dnia zobaczyć, który spektakl byłby ciekawy dla publiczności w Twojej miejscowości, przyjedź na Targi Sztuki. Podczas jednego dnia oglądamy fragmenty spektakli, które zostały wybrane do TEATR POLSKA. Przedstawiciele teatrów opowiadają o swoich przedstawieniach, odbiorcach, wymaganych warunkach do zaprezentowania spektaklu. Jest czas by porozmawiać i ustalić wstępne warunki współpracy. 

Zgłoszenie na Targi Sztuki dostępne jest po zalogowaniu w formie formularza, który należy wysłać online. Po zalogowaniu trzeba kliknąć w "Pulpit", następnie z menu po lewej stronie wybrać ostatnią pozycję - Targi sztuki. 

Dofinansowania 11. edycji TEATR POLSKA

Gratulacje dla 18 teatrów, których spektakle uzyskały dofinansowanie programu realizowanego dzięki środkom finansowym Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Ramowy program TARGÓW SZTUKI

Spotkanie służące ułatwieniu kontaktu przedstawicielom domów kultury z teatrami, które mają przygotować trasę jesiennego objazdu.

Spektakle TEATR POLSKA 2019

Przedstawiamy listę spektakli, które po wnikliwym obejrzeniu i przedyskutowaniu przez Komisję Artystyczną, zostały wybrane do tegorocznych objazdów.

Werdykt Komisji Artystycznej poznamy 13 maja

Spektakle 11. edycji TEATR POLSKA zostaną wybrane przez Komisję Artystyczną. Budżet programu przewiduje dofinansowanie dla 16-20 produkcji.

Lista spektakli I etapu

Spektakle, zgłoszone do 11. edycji programu przez teatry publiczne, stowarzyszenia i fundacje przeszły selekcję formalną.

Zebraliśmy zgłoszenia!

Trwa weryfikacja poprawności formalnej zgłoszeń przedstawień do tegorocznej, jedenastej już edycji programu. Czas na zgłaszanie spektakli do 11. edycji programu zakończył ...

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)