TARGI SZTUKI 16 maja 2019

Jeśli chcesz jednego dnia zobaczyć, który spektakl byłby ciekawy dla publiczności w Twojej miejscowości, przyjedź na Targi Sztuki. Podczas jednego dnia oglądamy fragmenty spektakli, które zostały wybrane do TEATR POLSKA. Przedstawiciele teatrów opowiadają o swoich przedstawieniach, odbiorcach, wymaganych warunkach do zaprezentowania spektaklu. Jest czas by porozmawiać i ustalić wstępne warunki współpracy. 

Zgłoszenie na Targi Sztuki dostępne jest po zalogowaniu w formie formularza, który należy wysłać online. Po zalogowaniu trzeba kliknąć w "Pulpit", następnie z menu po lewej stronie wybrać ostatnią pozycję - Targi sztuki. 

Zmiana na stanowisku koordynatora

Od 22 sierpnia koordynację programu TEATR POLSKA przejmie Katarzyna Rutkowska, specjalistka ds. projektów w Dziale Organizacji Instytutu Teatralnego.

Dofinansowania przyznane

Zespół Sterujący ds. finansowych przeanalizował i ocenił wnioski 18 teatrów, a następnie w toku obrad przyznał dofinansowania pokazów spektakli w objeździe na łączną kwotę...

Werdykt Zespołu Sterującego ds. artystycznych

Poznajcie spektakle, które tworzą repertuar 14. edycji programu. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Targi Sztuki 2022

Wracamy do stacjonarnego spotkania w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie. Czekamy na Państwa 20 - 21 czerwca w siedzibie na Jazdów 1 :)

Spektakle zgłoszone do 14. edycji

Zakończyliśmy nabór spektakli do tegorocznej odsłony TEATR POLSKA. Wszystkie 143 zgłoszenia zostały przeanalizowane pod kątem formalnym, najczęstszym błędem było ponowne ...

Ogłaszamy TEATR POLSKA 2022

Zapraszamy teatry do zgłaszania spektakli do 14. edycji programu TEATR POLSKA. Prosimy o zapoznanie się z aktualnym Regulaminem oraz nową tabelą honoraryjną.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)