TARGI SZTUKI 16 maja 2019

Jeśli chcesz jednego dnia zobaczyć, który spektakl byłby ciekawy dla publiczności w Twojej miejscowości, przyjedź na Targi Sztuki. Podczas jednego dnia oglądamy fragmenty spektakli, które zostały wybrane do TEATR POLSKA. Przedstawiciele teatrów opowiadają o swoich przedstawieniach, odbiorcach, wymaganych warunkach do zaprezentowania spektaklu. Jest czas by porozmawiać i ustalić wstępne warunki współpracy. 

Zgłoszenie na Targi Sztuki dostępne jest po zalogowaniu w formie formularza, który należy wysłać online. Po zalogowaniu trzeba kliknąć w "Pulpit", następnie z menu po lewej stronie wybrać ostatnią pozycję - Targi sztuki. 

Etap zgłoszeń spektakli zamknięty

Skończyliśmy przyjmować zgłoszenia do tegorocznej edycji (termin upłynął 23 kwietnia), trwa sprawdzanie ich poprawności formalnej. Napłynęło ich rekordowo dużo!

Do 23 kwietnia przyjmujemy spektakle do TEATR POLSKA 2021!

Aktualny Regulamin i kartę zgłoszeniową spektaklu do pobrania znajdą Państwo na podstronie O programie/ Regulamin. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o tegoroczne...

TP 2020 za nami! 12. edycja dobiegła końca

Mimo wielu zawirowań, tegoroczny sezon TEATR POLSKA zakończył się ponad 80 pokazami spektakli. 15 grudnia odbędzie się podsumowujące go Spotkanie ewaluacyjne.

#jedziemyzteatrem, czyli 12. edycja TEATR POLSKA ruszyła!

Nowa dyscyplina sanitarna i względy bezpieczeństwa, mniejsze widownie, omijanie czerwonych stref, ale ciągle w ruchu: w tym roku również ruszyliśmy z teatrem. W niedzielę...

Komitet Organizacyjny przyznał dofinansowania

W 2020 podczas 12. edycji programu zdecydowaliśmy o przyznaniu dofinansowań na teatralne objazdy dla 19 spektakli. Mamy nadzieję, że organizowane w nowym reżimie sanitarny...

TEATR POLSKA w liczbach

Podsumowanie 11 lat działalności ogólnopolskiego programu w liczbach: spektakli biorących udział, zaangażowanych teatrów, odwiedzonych miejsc, pokazów spektakli i widzów.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)