spotkanie edukatorów 5 czerwca

Dzień otwarty odbędzie się 5 czerwca w godz. 10:00-16:00 w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie (ul. Jazdów 1), udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Kontakt organizacyjny: Agnieszka Gławińska, tel. 22 501 70 02aglawinska@instytut-teatralny.pl

Osoby, które nie będą mogły przybyć osobiście, a będą chciały skonsultować swoje pomysły na warsztaty, prosimy o kontakt z Justyną Czarnotą z Działu Pedagogiki Teatru.

 
Kontakt konsultacje: Justyna Czarnota, tel. +48 534 103 020justyna.czarnota@instytut-teatralny.pl

Werdykt Komitetu Organizacyjnego 2018

Gratulujemy wszystkim dwudziestu teatrom, które decyzją Komitetu Organizacyjnego uzyskały dofinansowanie w tegorocznej edycji programu.

Werdykt Komisji Artystycznej

Do 10. edycji programu TEATR POLSKA zgłoszonych zostało 113 spektakli. Spośród nich, bo obejrzeniu rejestracji przedstawień na dvd, Komisja Artystyczna wybrała 20 tytułów,...

Targi Sztuki już 16 maja 2018

Zapraszamy przedstawicieli domów kultury na spotkanie z twórcami spektakli, które pokazywane będą w tegorocznej, jubileuszowej edycji programu TEATR POLSKA.

Zakończyliśmy nabór do TEATR POLSKA 2018

Informujemy, że okres przesyłania zgłoszeń spektakli do 10. edycji programu TEATR POLSKA dobiegł końca.

TEATR POLSKA w liczbach

Podsumowanie dziewięciu lat działalności ogólnopolskiego programu w liczbach: spektakli biorących udział, zaangażowanych teatrów, odwiedzonych miejsc, pokazów spektakli i ...

baza domów kultury

Zapraszamy wszystkie instytucje samorządowe zainteresowane goszczeniem spektakli w ramach programu TEATR POLSKA do zakładania profili domów kultury na naszej stronie.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)