Spotkanie ewaluacyjne dla teatrów, 6 grudnia

Tegoroczna, 11. edycja TEATR POLSKA odbywa się w 66 miejscowościach i potrwa do końca listopada. Podczas zaplanowanego na 6 grudnia spotkania ewaluacyjnego przedstawiciele teatrów zaangażowanych w program spotkają się by podzielić wrażeniami i refleksją. Omówione zostaną kwestie związane z organizacją programu i dotarciem do nowej publiczności, promocją, współpracą z partnerami oraz przebiegiem warsztatów edukacyjnych.
Formularz zgłoszeniowy jest dostępny dla uczestniczących teatrów (po zalogowaniu, w menu po lewej stronie).

 

Etap zgłaszania spektakli zakończony

Spektakle, zgłoszone do 12. edycji programu przez teatry publiczne, stowarzyszenia i fundacje przeszły selekcję formalną.

TEATR POLSKA 2020

Z radością ogłaszamy nowy Regulamin i Harmonogram dla 12. edycji programu. W tym roku chcielibyśmy dotrzeć do wielu nowych miejscowości, a naszej wiernej publiczności zapr...

TEATR POLSKA w liczbach

Podsumowanie 11 lat działalności ogólnopolskiego programu w liczbach: spektakli biorących udział, zaangażowanych teatrów, odwiedzonych miejsc, pokazów spektakli i widzów.

Baza domów kultury

Zapraszamy wszystkie instytucje samorządowe zainteresowane goszczeniem spektakli w ramach programu TEATR POLSKA do zakładania profili domów kultury na naszej stronie.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)