Wejherowo

Wejherowskie Centrum Kultury

Kontakt

Sobieskiego 255

58 672 27 75

wck@wck.org.pl

http://wck.org.pl/o-nas.html

Opis
Wejherowskie Centrum Kultury to organizacja, której działalność najlepiej określa słowo wielofunkcyjność. Została powołana we wrześniu 1990 roku i od tego czasu realizuje misję popularyzacji kultury i edukacji artystycznej poprzez liczne sekcje, grupy artystyczne, warsztaty oraz amatorski ruch różnych dziedzin sztuki. W budynku odbywają się zajęcia taneczne, plastyczne, muzyczne, wokalne, teatralne, fotograficzne i sportowe, a także z zakresu ceramiki, animacji filmowej i robotyki. W efekcie powstają samodzielne produkcje, pokazy i koncerty, na które bilety rozchodzą się w mgnieniu oka.

Wejherowskie Centrum Kultury realizuje własne przedsięwzięcia artystyczne i prowadzi działalność impresaryjną zapraszając na swoją scenę filharmonie, teatry, kabarety, zespoły muzyczne, opery i grupy choreograficzne. Natomiast w galerii regularnie prezentowane są wystawy artystów z całej Polski.

Filharmonia Kaszubska, będąca siedzibą Wejherowskiego Centrum Kultury, wyposażona jest w Salę Główną z widownią, na której w wygodnych fotelach zasiąść mogą 376 osób
Spektakle
20.00 zł

02.10 17:00

Kim jestem?

20.00 zł

24.10 19:00

Rokcy Babloa

15.00 zł

19.11 16:00

Krawiec Niteczka

Kim jestem?

Ireneusz Maciejewski

Teatr Lalek "Pleciuga"

Rokcy Babloa

Jakub Kasprzak

Teatr Alatyr

Krawiec Niteczka

Jarosław Kilian

Teatr Lalka

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)